Restauracja

res2

IMPREZY W RESTAURACJI

Nasz lokal składa się z dwóch mniejszych sal, które możemy rozdzielić wg potrzeb. Każda z nich ma niezależną toaletę oraz wejście z zewnątrz. W mniejszej organizujemy spotkania do 15 osób. Znajduje się tam również kącik japoński, który często wykorzystujemy jako miejsce zabaw dla dzieci. Dobrze sprawdza się to przy przyjęciach rodzinnych. W większej sali zorganizujemy przyjęcie do 25 osób.

SPOTKANIA BIZNESOWE / KONFERENCJE / SZKOLENIA

Posiadamy projektor multimedialny, więc organizując u nas pokaz czy spotkanie biznesowe nie musisz martwić się o zaplecze techniczne. Na życzenie spotkanie zostanie przygotowane w oddzielonej sali tak, aby miało kameralny charakter.

KĄCIK JAPOŃSKI

Nasz kącik japoński to niepowtarzalne miejsce, gdzie można się zrelaksować i zjeść w tradycyjnym japońskim stylu. Kącik sprawdza się przy małych rodzinnych spotkaniach z dziećmi, lub wieczornym drinku ze znajomymi.

DZIECI W JEMSUSHI

Kosz z zabawkami oraz książeczki do kolorowania, które  przygotowaliśmy umilą Najmłodszym Gościom czas spędzony w restauracji. Dysponujemy także fotelikami dla młodszych dzieci i specjalnym dziecięcym menu. Przy organizacji imprez rodzinnych kącik japoński zmienia się w miejsce zabaw dla dzieci.

 

ADRES

Konin
ul. Kleczewska 25, 62-510 Konin
Tel: +48 533 566 000/ +48 63 245 58 38
Mail: jemsushi@jemsushi.com.pl

piknik

GODZINY OTWARCIA

Konin
Poniedziałek - Czwartek: 11:00 - 22:00
Piątek - Sobota: 11:00 - 23:00
Niedziela: 13:00 - 22:00

eden media eden restauracja nica medica 1

Back to Top