Catering

Oferujemy szeroką gamę usług:cat1

  • dowóz dań
  • catering z obsługą kelnerską
  • pokazy live cooking
  • stół japoński
  • kurs sushi
  • body sushi

Catering z obsługą kelnerską

cat 2Jeśli organizujesz imprezę, ale nie chcesz spędzić jej „przy garach” jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przywieziemy jedzenie, naczynia, nakryjemy stoły oraz obsłużymy Ciebie i Twoich gości. Na koniec posprzątamy i znikniemy. Jest to bardzo dobra opcja dla zaproacowanych i lubiących po prostu bawić się na swoich przyjęciach. Wygodne rozwiązanie także dla przedsiębiorców organizujących imprezy firmowe.

Oprócz jedzenia dostarczamy także alkohol i napoje. Na specjalne życzenie zorganizujemy naczynia, sztućce, a także stoły, krzesła czy namioty.

.

Live cooking

Live cooking, czyli gotowanie na żywo. Posiadamy specjalny, przenośny stół cateringowy, który umożliwia nam przygotowanie sushi na żywo, na oczach gości na dowolnej, organizowanej przez Ciebie imprezie. Nasi sushi masterzy poprowadzą pokaz przyrządzania sushi i wprowadzą Ciebie i Twoich gości w tajniki przygotowania tradycyjnych japońskich specjałów. Ciekawy pomysł szczególnie na wesela czy imprezy firmowe.cat 4

Stół japoński – stół azjatycki

Stół z japońskimi i azjatyckimi specjałami. Może się na nim znaleźć sushi, japońskie przystawki, azjatycki kociołek z Waszą ulubioną zupą, a także dalekowschodnie napoje, herbata i alkohol (japońskie piwo, wino, sake czy whisky). Na specjalne życzenie smakołyki z japońskiego stołu może serwować kelnerka w stroju gejszy. Szczegóły oferty ustalimy indywidualnie.cat 3

Wesele

Zaskocz swoich gości weselnych pokazem przyrządzania sushi (live cooking) lub stołem z  japońskimi specjałami czy azjatyckim alkoholem. Skontaktuj się z nami, dopasujemy indywidualnie ofertę do Twoich potrzeb.

wesele

Kurs sushi

Jeśli chcesz zgłębić tajniki przyrządzania sushi lub po prostu podszkolić swoje umiejętności, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Organizujemy kursy indywidualne i grupowe. Kurs może odbyć się w restauracji lub każdym innym wygodnym dla Ciebie miejscu. Naucz się przygotowywać tradycyjne japońskie sushi pod okiem wykwalifikowanego sushi mastera.

Body sushi

Ta najbardziej ekskluzywna forma podawania sushi na ciele nagiej modelki lub modela. Jeśli masz ochotę spędzić wyjątkowy wieczór w klimacie dalekiego wschodu i rozkoszować się sushi w najbardziej wyszukanym wydaniu, my zorganizujemy go dla Ciebie. Impreza może odbyć się w naszej restauracji, ale także w innym, wybranym przez Ciebie miejscu. Body sushi szczególnie polecamy przy organizacji wieczorów panieńskich i kawalerskich. Taki pokaz sprawi, że Twój przedślubny wieczór będzie niezapomniany.

cat 5

Więcej zdjęć naszych kompozycji cateringowych:

ADRES

Konin
ul. Kleczewska 25, 62-510 Konin
Tel: +48 533 566 000/ +48 63 245 58 38
Mail: jemsushi@jemsushi.com.pl

piknik

GODZINY OTWARCIA

Konin
Poniedziałek - Czwartek: 11:00 - 22:00
Piątek - Sobota: 11:00 - 23:00
Niedziela: 13:00 - 22:00

eden media eden restauracja nica medica 1

Back to Top